KEMP 2018

Na druhém ročníku letního švihadlového kempu jsme přivítali celkem 135 účastníků ze 3 kontinentů a 7 různých zemí (CZ, DE, BE, HU, FIN, RU, USA). Kemp se konal v moderní multifunkční sportovní hale Jedenáctka v Praze ve dnech 4.-7.8.2018. Tématem tohoto ročníku byli "Piráti". 

VIDEO KEMP 2018 

LEKTORSKÝ TÝM 2018

Akce hostovala mezinárodní lektorský tým pod záštitou WJR ambassador programu zorganizovaný

Mrs. Carmen Simpson. Do Prahy s sebou přivezla 17 naprosto úžasných skokanů, kteří v této branži patří mezi světové špičky. (15 z USA, 1 z Německa a 1 z Maďarska).

KURZ PRO TRENÉRY A ROZHODČÍ

IMG_5117.jpeg
IMG_3190.jpeg

Trenéři, učitelé a rodiče měli možnost absolvovat kurz pro trenéry pod vedením trenérů Rogera a Julie Crozier a také kurz rozhodčího pod vedením Monicy Foster.

Všech šest účastníků kurzu si vedlo skvěle a domů si odvezly spoustu nových znalostí a také zasloužené certifikáty. Trenéři si také nacvičili skvělé závěrečné vystoupení. 

Účastníci se měli možnost naučit nové dovednosti všech disciplín jump rope/rope skippingu, včetně gymnastiky a tance. Nechyběly ani zábavné hry a sbližovací kreativní aktivity.

Kempu se účastnili skokani všech úrovní ve věku

7-51 let. Pro maximální efektivitu tréninku byli účastníci rozděleni do skupin (A-D) podle jejich úrovně dovedností. Důraz byl kladen také na individuální přístup.

IMG_3124.jpeg
IMG_3754.jpeg
IMG_3025.jpeg

KEMP SHOW 2018

Na show, ve které se předvedli všichni skokani i lektoři, se zaplnila polovina haly. Tato skvělá podívaná byla krásným zakončením a potvrdila úspěšné konání letního švihadlového kempu 2018. Po celou dobu kempu se mimo jiné nacvičovalo i vystoupení na závěrečnou kemp show, která se konala poslední den kempu.

FOTKY 2018

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ

Velké poděkování patří všem dobrovolníkům a těm, kteří pomohli při organizaci akci: 

Astra Klánovice, Skipping Boys, Sportensemble Chemnitz, Dominika Krucká, Kateřina Šafaříková, Igor Butorin a také Regině z Maďarska za prodej švihadel.