KEMP 2019

Třetí ročník letního švihadlového kempu je za námi. Akce proběhla ve dnech 1-4.8.2019 v Praze, ve sportovní hale Jedenáctka. Přijelo celkem 150 účastníků a 20 lektorů z 9 různých zemí (CZ, SK, DE, HU, RU, FIN, CH, BE, USA) a 3 kontinentů. Jako tradičně přijelo 17 lektorů z Ameriky a také 3 evropští lektoři. Mnozí těchto mladých talentů si z letošního mistrovství světa odvezli titul mistra světa. Všichni účastníci, trenéři i rozhodčí si po celou dobu konání kempu vedli skvěle. Na závěr se konala velkolepá kemp show, ve skteré vystoupili všichni účastníci i lektoři.  Videa a fotky z kempu laděného do tématu džungle naleznete níže.

VIDEO KEMP 2019

STAFF SHOW 2019

KEMP SHOW 2019

LEKTORSKÝ TÝM 2019

Tým lektorů třetího ročníku kempu se skládal převážně z amerických lektorů (17). Také jsme měli lektory z Maďarska (2) a Německa (1). Tento rok byl lektorský tým obzlášť výjimečný tím, že spousta z nich obsadila nejvyšší příčky freestylových disciplín jednotlivců i týmů na mistrovství světa. Seth Ingram - Grand World Champion Single Rope 2019, Bailey Andrus - Grand World Champion Single Rope 2019 a spoustu dalších.  Měli jsme obrovskou čest hostovat nejlepší skokany světa v Single Rope i Double dutch. 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

PROGRAM PRO TRENÉRY

IMG_7444.JPG
IMG_8319.JPG

Program pro trenéry pod vedením Rogera a Julie Crozier měl jako tradičně velký úspěch. 10 ůčastníků si ze čtyřdenního tréninku odneslo spoustu nových trenérských teoretických i praktických znalostí. Mimo to také nacvičili krásné závěrečné vystoupení. 

ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH IJRU

Celkem 15 rozhodčích se vyškolilo rozhodčím podle nových pravidel IJRU. Školení vedla vůbec nejzkušenější školitelka pravidel Monica Foster. Obsahem školení byly disciplíny speed i freestyle (prezentace, povinné prvky a obtížnost), kterým se účastníci věnovali intenzivně po dobu 4 dnů, vždy v odpoledních hodinách.  

CAKE CONTEST

cake 1.JPG
cake contest.JPG

Novinkou tohoto roku byl CAKE CONTEST, soutěž o nejlepší koláč kempu. Zúčastnili se jak jednotlivci, tak i týmy, kteří tak zpříjemnili a zpestřili odpolední svačinu. Všichni tak mohli ochutnat a následně hlasovat pro jejich favorita. Všechny koláče byly výborné, ale konkurence byla veliká. Z ocenění nejlepších tří míst a slevové poukázky na příští rok se mohou těšit Martina, Ami a Štěpánka. Všem zúčastněným děkujeme. :)

VEČERNÍ PROGRAM

Večerní program s lektory a hraní společenských her si všichni velmi užili. Nejenom, že jsme se společně pořádně nasmáli, ale také jsme se díky tomu mezi sebou ještě lépe poznali. :)

FOTKY KEMP 2019

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ

Velké poděkování patří všem dobrovolníkům, kteří se zapojili do příprav a organizace akce.

Jsou jimi:  

  • Všichni účastníci Cake Contestu - soutěže o nejlepší koláč letního kempu

  • Skipping boys za zajištění gymnastického vybavení a speciálně také Terce, Jardovi a Kubovi za pomoc při přípravách akce a přepravě materiálu

  • Petře, Martině, Zuzce a Báře z Astry Klánovice za pomoc při přípravách a organizaci

  • Kačce z DDM Stodůlky za pomoc během příprav a celého průběhu akce

  • Universe Skippers za pomoc během průběhu akce

  • Feli ze Sportensamble Chemnitz za logo, které máme na tričku

Rovněž děkuji celému týmu Czech Jump Rope za podporu při organizování celé akce.